İris Gold ® - Ege'nin İncisi Milasta!

Konfor, Lüks ve Göz Alıcılığın Birleştiği Nokta.

Sizin İçin Yeni Bir Başlangıç, Yeni Bir Yaşam Tarzı.

24 Saat Güvenli Yaşam Alanları.

SIRADIŞI MİMARİSİ , DUBLEX VE KLASİK DAİRELERİ ,MUHTEŞEM MANZARASI İLE RENGARENK BİR YAŞAM ALANI SUNUYORUZ.

Bodruma sadece 20 dakika mesafede, İzmir-Milas, Milas-Bodrum yolunun kesiştiği noktada, Milas-Bodrum havaalanına sadece 10 dakika uzaklıkta 4 mevsim yaşayabileceğiniz bir "Yaşam Alanı" projesi. Milas'ın en değerli noktasında, okul, hastane, üniversite ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında değerine değer katacak eşsiz bir yatırım.
"Tüm dairelerimiz yerden ısıtmalı olarak tasarlanmıştır." 2500 metrekare size ait, mis kokulu ağaçlar ve çiçekler ile bezenmiş yürüyüş alanları, kamelyaları ile siz kahvenizi yudumlarken çocuklarınızın güven içerisinde eğlenebileceği oyun parkı ile sizi sıradışı bir deneyim yaşamaya davet ediyoruz. Evinizin otoparkından dahi bahçeye çıkmaya gerek olmadan yer altı bağlantısı ile ulaşaileceğiniz, aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir yaşam kurabileceğiniz 800 metrekare kapalı spor kompleksini, saunası, türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, squash ve daha pek çok özel imkana sahip fitness center ile farklı bir yaşam sizleri bekliyor.
İsterseniz Milasın güzellikleri ve doğa ile iç içe plajları, dilerseniz Türkiye'nin dünyaca ünlü tatil beldesi bodrumun benzersiz koy ve plajlarında gönlünüzce tatil fırsatı aracınız ile size sadece 15 dakika uzaklıkta... Sevdikleriniz ie gezip görebileceğiniz binlerce yıllık tarihi güzellikler, Marmaris, Gökova ve Güllük körfezi gün içerisinde ziyaret edebileceğiniz ege koyları sizlere sadece dakikalarca uzaklıkta. Ayrıca Ege'nin gözde mekanları ve tarihi yerleri olan Efes-Selçuk Antik Kenti aracınızla sadece 45 dakika uzaklıkta. Denizli'nin dünya mirası olan Pamukkale Travertenleri'ne aracınızla 2 saatte ulaşabilirsiniz.
Egenin mis gibi kokuları içerisinde, Milas ve Bodrum bölgesinde bir benzeri olmayan mimarisi ile sizleri dilerseniz dublex dilerseniz klasik dairelerimize çok uygun fiyatlar ve banka kredisine ihtiyaç duymadan size özel belirleyebileceğiniz ödeme koşulları ile sınırlı sayıdaki dairelerimize sahip olabilirsiniz. Sizleri farklı ödeme seçeneklerini belirlemek için kahvemizi içmeye bekliyoruz.

İris Gold Projesinin Bütün Videoları İçin Youtube Kanalımızı Ziyaret Edin

Mimari

Sıradışı mimarisi, dublex ve klasik daireleri, muhteşem manzarası ile rengarenk bir yaşam alanı sunuyoruz. İris Gold 4 mevsim yaşayabileceğiniz bir "Yaşam Alanı" projesi. Milasın en değerli noktasında, okul, hastane, üniversite ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında değerine değer katacak eşsiz bir yatırım.

İç Tasarım

Tüm dairelerimiz yerden ısıtmalı olarak tasarlanmıştır.Evinizin otoparkından dahi bahçeye çıkmaya gerek olmadan yer altı bağlantısı ile ulaşaileceğiniz, aileniz ve sevdikleriniz ile sağlıklı bir yaşam kurabileceğiniz 800 metrekare kapalı spor kompleksini, saunası, türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, squash ve daha pek çok özel imkana sahip fitness center ile farklı bir yaşam sizleri bekliyor.

Planlama

Proje ve Planlama organizasyonu Berkan TAMER tarafından yapılmıştır.

Berkan TAMER : 0554 990 48 25
E-Posta : berkantmr@gmail.com

Top